Building Machines / ZUBY A ADAPTÉRY

ZUBY A ADAPTÉRY

ZUBY A ADAPTÉRY

Ponúkame Vám nielen prvotriedne stroje, ale aj príslušenstvo. Ponúkame progresívne, spoľahlivé a optimálne vyladené príslušenstvo k Vášmu stroju, ktoré Vám pomôže optimalizovať výkonnosť stroja pri súčasnom znížení prevádzkových nákladov.

Kmax

Systém zubov Kmax je je jedným z mnohých príkladov nášho záväzku optimálne využívať Váš stroj. Optimalizuje výkony lyžice a umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu zubov. Systém Kmax predstavuje najúčinnejšie riešenie pre všetky druhy výkopových prác!

Zuby systému Kmax majú jedinečný ostrý profil. Úzke zuby dostatočne presahujú cez hranu lyžice a prechod medzi zubom a adaptérom je veľmi hladký. Tieto vlastnosti umožňujú zubom ľahko preniknúť cez povrch, čím zaisťujú tok materiálu dovnútra a von z lyžice. 

Zuby Kmax sú v pomere k svojej veľkosti mimoriadne pevné a ich hladké plochy bránia koncentrácii napätia. Hlava adaptéru bola navrhnutá pomocou počítača tak, aby čo najlepšie odolávala rázovému namáhaniu. Vďaka tomu sú zuby Kmax ostré a veľmi pevné. V zuboch Kmax je použitý jedinečný a jednoduchý zámok, ktorý zaisťuje ich bezpečné upevnenie. Už žiadne ťažké údery kladivom. Zámok je možné vybrať z otvoru adaptéra jednoduchým vyklepaním a vložiť rukou. Pevné zaistenie zubu zaisťuje zariadenie, ktoré sa podobá západke u dverí. Zámok je bezpečný a umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu zubov, čím sa šetrí a peniaze.

application/pdf Download kmax.pdf (710.28 KB)

QMAX

Nový zubový systém Qmax je ideálny pre úžitkové stroje. Qmax systém uľahčuje kopanie, je ľahko vymeniteľný, čo znamená dobrú návratnosť investícií našich zákazníkov - to je jedna zo zásadných požiadaviek na dnešnom konkurenčnom trhu. Nástroje sú vyvinuté v Taliansku a prostredníctvom využitia moderného hutníctva sú vhodné pre prácu s tvrdými materiálmi a kamenivom. Dobre znášajú veľké zaťaženie, sú odolné proti zlomeniu a opotrebeniu. Vďaka presnému odlievaniu kovov sa zuby vyznačujú vlastným ostrením a umožňujú lepšie prenikanie do materiálu, vysokú produktivitu, zníženú spotrebu paliva, vysokú presnosť a dlhšiu životnosť. Prostredníctvom rozsiahleho technologického vývoja systém Qmax poskytuje pozoruhodné výhody pre použitie a pre hospodárnosť, ako napríklad zvýšená produktivita, nižšie náklady a prestoje.

KVX

KVX je jedinečný a efektívny zubový systém, ktorý môže byť namontovaný na ľubovoľný stroj a prináša vynikajúci výkon a dlhú životnosť. Obsahuje reverzibilné zuby a otočné oterové dosky: keď sa opotrebujú na jednej strane, jednoducho sa obrátia čím sa zdvojnásobí ich životnosť. Zuby sú špeciálne vytvrdené a všetky skrutky sú naskrutkované k hlavnému britu vysokým krútiacim momentom a tým sa stávajú odolné pri prácach v najnáročnejších podmienkach.