Building Machines / ZÁKAZNÍCKY SERVIS NA VAŠEJ STAVBE

ZÁKAZNÍCKY SERVIS NA VAŠEJ STAVBE

ZÁKAZNÍCKY SERVIS NA VAŠEJ STAVBE

Technicko obchodný poradca pre Vaše potreby preventívnej starostlivosti o stroje  (náhradné diely a servis) spoločnosti Kuhn je Vám k dispozícii v oblasti po-predajných požiadaviek. Pokiaľ chcete efektívne prevádzkovať vysokovýkonné stroje, je vždy rozumné čo najrýchlejšie reagovať pri akomkoľvek náznaku neprimeraného opotrebenia alebo nefunkčnosti stroja resp. jeho častí.

Nikto nedokáže predpovedať budúcnosť presne. Všetci sa však môžeme pripraviť na to, čo sa môže stať. Napríklad náš externý predajný personál môže odhadnúť predpokladanú  životnosť Vášho stroja. Profesionálne testovanie stroja sa vykonáva počas kontroly alebo údržby bezplatne.

PORADENSTVO BEZ OHĽADU NA ZNAČKU STROJA.

Technicko obchodný poradca pre popredajnú starostlivosť (náhradné diely a servis) spoločnosti Kuhn Slovakia navštevuje všetkých zákazníkov, ktorí požiadajú o poradenstvo v oblasti po predajných služieb. Bez ohľadu na značku strojov, obchodný zástupca je Vám k dispozícii, vyhodnotí strojový park a poradí, ako môžete ďalej zvyšovať výkonový potenciál Vašich stavebných strojov. Pravidelná údržba chráni pred nepríjemnými prekvapeniami a pomáha dlhodobo znižovať náklady. 

KUHN Slovakia poskytuje za veľmi výhodných podmienok 500 Mth údržbu, pričom v rámci tejto údržby zabezpečuje aj ďalšie služby ako napríklad výmenu filtra a O-krúžkov alebo  klinových remeňov .. atď.

 

Ak sa chcete pripraviť na teplejšie obdobie, vieme poskytnúť profesionálny servis  klimatizačných jednotiek.

Okrem vyššie uvedeného máme pre Vásk dispozícii originálne Komatsu servisné sady, kde sú všetky požadované diely potrebné pre každú prehliadku dodávané v jednom balení. Obzvlášť výhodné podmienky takýchto balení ponúkame pre staršie stroje a zariadenia.

VÁŠ PARTNER PRE NÁHRADNÉ DIELY.

Kuhn Slovakia je nadpriemerne spoľahlivým partnerom, ktorý robí všetko pre to, aby splnil Vaše požiadavky týkajúce sa popredajnej starostlivosti o Váš stavebný stroj.

Pravidelný servis (prehliadky) strojov môžu byť plánované vopred, čo Vám pomáha premýšľať dopredu a tým optimalizovať výkon Vašich strojov.

Špecializované testy poskytované našimi odborníkmi zahŕňajú úplný test funkčnosti stroja, podrobnú inšpekčnú správu a kvalifikované servisné odporúčania. Ak požiadate o vykonanie služby do jedného mesiaca po inšpekčnom teste, získate zľavu vo výške 3%.