Building Machines / Náhradné diely

Náhradné diely

Náhradné diely

Originálne náhradné diely Komatsu

Kúpou originálnych a – alebo továrensky renovovaných náhradných dielov sa predlžuje životnosť stavebných strojov. Užívateľ tak šetrí svoje investície, pričom sa zreteľne predlžuje životnosť strojov.

NAJŠIRŠIA PONUKA

Komatsu je jediný výrobca, ktorý ponúka pre stroje KOMATSU kompletný sortiment renovovaných originálnych súčiastok v rovnakej kvalite. Či už ide o podvozky, filtre, klinové remene, skrutky alebo O-krúžky: Komatsu náhradné diely sú vždy k dispozícii a zabezpečujú najlepšie možné riešenie pre stavebné stroje.

LEPŠÍ AKO ORIGINÁL

Celý sortiment originálnych súčiastok Komatsu bol vyvinutý starostlivo a presne zodpovedá požadovanej tolerancii stroja. Originálne náhradné diely Komatsu zodpovedajú jedna k jednej pôvodným náhradným dielom v strojoch. Súčastne tak užívateľ profituje z používania nových techník a materiálov.

NAJVYŠŠIA SPOĽAHLIVOSŤ

Stroje Komatsu sú maximálne spoľahlivé dokonca aj v najťažších pracovných podmienkach. Všetky diely fungujú bezchybne, sú kompatibilné s ostatnými komponentmi a sú vysoko odolné. Použitím originálnych a renovovaných náhradných dielov Komatsu sa výrazne zvyšuje spoľahlivosť stroja.

CENOVO VÝHODNEJŠIE

Lacnejšie "repliky" alebo "kompatibilné" náhradné a renovované diely môžu krátkodobo ušetriť peniaze, ale v dlhodobom horizonte takéto „zníženie nákladov“ môže byť oveľa výraznejšie drahšie. Pôvodné náhradné a renovované diely Komatsu sú neustále k dispozícii. Svojou kvalitou predstavujú nákladovo efektívnu voľbu a garantujú dlhú životnosť Vašich stavebných strojov.