Building Machines / SPRÁVA VOZOVÉHO PARKU (OFR)

SPRÁVA VOZOVÉHO PARKU (OFR)

SPRÁVA VOZOVÉHO PARKU (OFR)

Výber vhodnej flotily strojov

O nákupe veľkých strojov, ktoré sa používajú pri ťažbe, zákazníci sa musia rozhodnúť často bez toho, aby stroje otestovali v špecifických podmienkach. Pomôže Vám pritom „Optimum Fleet Recommendation (OFR)“ od Komatsu.

Naši inžinieri Vám pomôžu detailnými analýzami a ponúknu Vám adekvátne riešenia založené na rozsiahlej dokumentácii. Takto spoločnosť Kuhn pomáha svojim zákazníkom ľahko a presne sa orientovať a vybrať vhodné stroje pre všetky typy nasadenia, pričom sa znižuje riziko nesprávneho rozhodnutia.

 

POMOCNÁ RUKA

 

Vyškolený pracovník Kuhn navštívi potencionálneho zákazníka pred zakúpením stroja s cieľom získať relevantné informácie týkajúce sa požiadaviek na stroj, ako sú napríklad informácie o mieste nasadenia, o vzdialenostiach, stúpaniach a povrchovej štruktúre, ale aj o tvrdosti ťaženého materiálu, plánovanom objeme výroby a súčasnom stave vozového parku.

 

ANALÝZA

 

Všetky zozbierané údaje sú následne zahrnuté v OFR simulačnom programe. Program odporučí optimálne riešenia a ponúkne vykonať simuláciu rôznych alternatív. Výsledkom sú odporúčania OFR, ktoré Vám pomôžu pri rozhodovaní o kúpe vhodného stroja. Vďaka desaťročným skúsenostiam s týmto programom Vám odborníci spoločnosti Kuhn poskytnú spoľahlivé odporúčania.

 

SKÚSENOSTI VYTVÁRAJÚ DÔVERU

 

Naši obchodní partneri s dôverou využívajú výhody ponúkané programom OFR. Naši špecialisti Vám vždy radi poradia či už pred otvorením nového kameňolomu alebo nákupom strojov. Správne rozhodnutie môže byť rozhodujúce pre úspech Vašej stavebnej spoločnosti. Program OFR Vám pomôže dosiahnuť maximálny zisk.